Hakkımda

1978 yılının karlı bir Ocak günü İstanbul’da doğmuşum. Babam doğumdan sonra yetişebilmiş hastaneye, Ankara’dan geliyormuş. Bir de üstüne hastanede yangın çıkmış. Bayağı maceralı bir giriş yapmışım bu aleme…

Sonrasında okullar okulları, işler işleri kovaladı. Üsküdar Amerikan Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve London School of Economics’te İşletme Yükseklisansı’nı tamamladıktan sonra çeşitli uluslararası şirketlerde stratejik planlama ve yönetim danışmanlığı alanlarında çalıştım.

Sonraki maceralı dönem, ikiz oğullarımın doğumuyla başladı. Kurumsal hayatın sonunu getiren bu dönem, bambaşka kapıları araladı ve 2016 yılında Defne Suman ile Shadow Yoga çalışarak yogaya başladım. 2018 yılından beri Defne Suman’ın asistanlığını yapıyorum ve eğitimlerime devam ediyorum.

2018 yılında aynı zamanda Shandor Remete ve Emma Balnaves gözetiminde Shadow Yoga ve Nrtta Sadhana çalışmaya başladım. Shadow Yoga kitabını İngilizce’den Türkçe’ye çeviren ekipte görev aldım. Shadow Yoga öğretmeye 2020 yılında hak kazandım.

Ve yeni öğrenciler, yeni kurslar derken macera devam ediyor…

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: